48-100 Głubczyce, Rynek 1
migbpg@wp.pl

­čĹęÔÇŹ­čÄô­čĹęÔÇŹ­čĆź Lekcja biblioteczna z udzia┼éem klasy IIA ze Szko┼éy Podstawowej nr. 3 im. Marii Sk┼éodowskiej ÔÇô Curie w G┼éubczycach

14 pa┼║dziernika 2021 roku Bibliotek─Ö odwiedzi┼éa klasa II a ze Szko┼éy Podstawowej nr. 3 im. Marii Sk┼éodowskiej – Curie w G┼éubczycach. Podczas wizyty uczniowie zwiedzili Oddzia┼é Dzieci─Öcy, Wypo┼╝yczalni─Ö dla Doros┼éych i Czytelni─Ö. Uczniowie poznali r├│wnie┼╝ zasady korzystania z Biblioteki i w jaki spos├│b zosta─ç jej czytelnikiem. Dzieci dowiedzia┼éy si─Ö r├│wnie┼╝ jak nale┼╝y obchodzi─ç si─Ö z wypo┼╝yczonymi ksi─ů┼╝kami i korzysta─ç z dost─Öpnego ksi─Ögozbioru czy jak zachowywa─ç si─Ö w Bibliotece.

Dzi─Ökujemy dzieciom za wizyt─Ö ­čśŐÔś║´ŞĆ­čśŹ