Spotkanie DKK listopad 2023

Biblioteka Rynek 1, Głubczyce, Opolskie, Poland

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 28 listopada 2023 roku o godzinie 16:30. Tematem spotkania będzie twórczość Ernesta Hemingwaya.

Spotkanie DKK grudzień 2023

Biblioteka Rynek 1, Głubczyce, Opolskie, Poland

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 28 grudnia 2023 roku o godzinie 16:30. Tematem spotkania będzie siła pozytywnego myślenia, czyli bliższe spotkanie z poradnikami i książkami motywującymi.

Wystawa prac Miry Wysoczańskiej „Moje bajki”

Biblioteka Rynek 1, Głubczyce, Opolskie, Poland

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Głubczycach zaprasza na wystawę prac Miry Wysoczańskiej zatytułowaną "Moje bajki" w dniach od 8 stycznia do 2 lutego 2024 r.

Spotkanie DKK styczeń 2024

Klub "Na Skrzyżowaniu"

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 30 stycznia 2024 roku o godzinie 16:30 w Klubie "Na Skrzyżowaniu". Tematem spotkania będą listy.

Spotkanie DKK luty 2024

Biblioteka Rynek 1, Głubczyce, Opolskie, Poland

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 27 lutego 2024 roku o godzinie 16:30. Tematem spotkania będzie książka Ann Napolitano "Witaj piękna".

“Nie z tej Ziemi – czyli o tym, jak fascynacje z dzieciństwa zmieniają się w dorosłe pasje” – wystawa Tomasza Jepiszko 28.02-22.03.2024 r.

Biblioteka Rynek 1, Głubczyce, Opolskie, Poland

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Głubczycach w dniach od 28 lutego do 22 marca 2024 r. zaprasza na wystawę Tomasza Jepiszko zatytułowaną „Nie z tej Ziemi – czyli o tym, jak fascynacje z dzieciństwa zmieniają się w dorosłe pasje”. Udział w wystawie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych Biblioteki.

Spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach pt. “Bezpieczny senior” 07.03.2024 r.

Biblioteka Rynek 1, Głubczyce, Opolskie, Poland

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Głubczycach zaprasza na spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach pt. „Bezpieczny senior”, na którym przedstawione zostaną mechanizmy działania sprawców przestępstw, między innymi takie jak oszustwa metodą na wnuczka czy podszywanie się pod funkcjonariusza policji. 7 marca 2024 r. (czwartek) 17:00 Czytelnia Biblioteki Uczestnictwo w spotkaniu jest…

Spotkanie DKK marzec 2024

Biblioteka Rynek 1, Głubczyce, Opolskie, Poland

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 26 marca 2024 roku o godzinie 16:30. Tematem spotkania będą literackie podróże po Biegunach.

Spotkanie DKK kwiecień 2024

Biblioteka Rynek 1, Głubczyce, Opolskie, Poland

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych, które odbędzie się 30 kwietnia 2024 roku o godz. 16:30. Tematem spotkania będzie twórczość Marka Hłaski.