Odwiedziła nas grupa „Słoneczka” z Przedszkola nr 1 im. Marii Konopnickiej w Głubczycach.

8 kwietnia 2022 roku Bibliotekę odwiedziła grupa „Słoneczka” z Przedszkola nr. 1 im. Marii Konopnickiej w Głubczycach.

Podczas wizyty najmłodsi uczestniczyli dziś w wielkanocnych warsztatach plastycznych. Zadaniem przedszkolaków było stworzenie jak najbardziej kolorowej pisanki. Dzieci do dyspozycji miały kredki, kredki świecowe, bibułę i kolorowy papier.

Efektem dzisiejszym zajęć są kolorowe, kreatywne pisanki, które łączą w sobie zdolności i kreatywność naszych milusińskich z pięknem Świąt Wielkanocnych.?

Prace przedszkolaków pięknie ozdobią Bibliotekę i będzie można je oglądać u nas na małej wystawie.

Dziękujemy dzieciom za wspaniałą wizytę.?