Spotkanie z autorami albumu „Biegniemy po więcej”

14 kwietnia 2023 r. odbyło się spotkanie z autorami albumu „Biegniemy po więcej”.

Biegacze z Klubu „Marysieńka” opowiadali o tej publikacji, która zawiera relacje z biegów sztafetowo-pielgrzymkowych. A ponieważ gościliśmy biegaczy, więc było troszku sportowo; pielgrzymów, więc refleksyjnie i duchowo. Ale przede wszystkim ludzi, więc było i zabawnie z dygresjami i opowieściami z trasy.

Dziękujemy za to spotkanie.

A wszystkich, którzy nie mogli być, zachęcamy do zapoznania się z albumem. Są w nim zdjęcia i ważkie teksty dokumentalne, reportażowe, refleksyjne, poetyckie, skłaniające do zatrzymania się, bo choć „Biegniemy po więcej”, to słowo “więcej” w tym głębszym znaczeniu.

Jeszcze do końca tygodnia można w holu Biblioteki zobaczyć wystawę zdjęć – mini fotorelacje z biegów sztafetowych Klubu „Marysieńka”. Serdecznie zapraszamy.