48-100 Głubczyce, Rynek 1
+48 77 485 31 93
migbpg@wp.pl

Charlotte Link – Premiera online

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Charlotte Link – Premiera online

29 stycznia 2021 @ 08:00 - 2 lutego 2021 @ 17:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, naszym gościem będzie Charlotte Link autorka książki „Niespokojne Niebo. Tom 3” (Wydawnictwo Znak Horyzont). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na

Facebook.com/empikcom.
Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
Niemcy, lata 70. Felicja dożyła sędziwego wieku, ale nadal jest twardą kobietą biznesu, zarządczynią majątku i głową rodziny. Jej relacje z córkami pozostawiają jednak wiele do życzenia, szczególnie z Belle, która cierpi z powodu nieszczęśliwego małżeństwa i coraz bardziej zatraca się w nałogu.
Nadzieją Felicji pozostaje córka Belle Alexandra. Ta młoda, uparta, niezależna kobieta odziedziczyła po babce zdrowy rozsądek i umiejętność pragmatycznego działania. Jednak wyzwanie, przed którym Felicja postawi wnuczkę, może okazać się za trudne.
Co gorsza, Felicja nie może się uwolnić od przeszłości pod postacią Maksyma Marakowa… Czy kobieta darzy go jeszcze uczuciem? Ile dla niego znaczy? Czy tych dwoje się odnajdzie?
Powieść „Niespokojne niebo” to tom zamykający bestsellerową sagę rodzinną Charlotte Link. Na tle ważnych wydarzeń historycznych poznaliśmy losy kobiet z rodziny Dombergów, które walczyły o swoją pozycję w świecie, uczyły się nawzajem od siebie, czasem sobą pogardzały. Dokąd je to doprowadziło?
Charlotte Link – niemiecka pisarka, której powieści, przetłumaczone na kilkanaście języków, znalazły szerokie grono odbiorców na całym świecie. Trzymająca w napięciu fabuła pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz złożone i nieoczywiste sylwetki bohaterów powieści świadczą o niebywałym kunszcie pisarskim autorki.

Szczegóły

Początek:
29 stycznia 2021 @ 08:00
Koniec:
2 lutego 2021 @ 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Biblioteka
Rynek 1
Głubczyce, Opolskie 48-100 Poland
+ Google Map
Phone
774853193
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Biblioteka
Phone
(77) 4853193
Email
migbpg@wp.pl
Zobacz witrynę: Organizator
Skip to content