Godziny otwarcia Biblioteki

Od środy (01.12.2021 r.) Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Głubczycach otwarta z wolnym dostępem do księgozbioru w godzinach:

Wypożyczalnia: od 9.00 do 18.00,

Czytelnia: od 9.00 do 18.00,

Oddział Dziecięcy: od 9.00 do 17.00.

Stosujemy rygor sanitarny.

W Bibliotece oprócz Bibliotekarzy może przebywać 1 osoba na 15 m2.

• Na terenie ratusza, czytelnicy bezwzględnie muszą być zaopatrzeni w maseczki.

• Prosimy o zachowanie dystansu 2 metrów od innych osób.

• Czas wizyty powinien być ograniczony do niezbędnego minimum.

• Osoby z objawami chorobowymi prosimy o nie wchodzenie do pomieszczeń ratusza.

• Zwracane książki kierowane są bezpośrednio do ozonowania.

• Proponujemy wcześniejsze przygotowanie listy książek, które czytelnik chce wypożyczyć. Pomocny w tej kwestii jest katalog biblioteczny dostępny na naszej stronie Internetowej w zakładce “katalog online”.

• Zachęcamy do korzystania z możliwości zamawiania oraz rezerwowania książek zdalnie, poprzez:

• email na adres: zamowienia.migbpg@wp.pl

• telefonicznie: 77 485 31 93 wew. 1 oraz 2

• zamówienia w katalogu online (po godzinie 18.00), po zalogowaniu do swojego konta bibliotecznego online za pomocą nr karty (bez zer początkowych) oraz PIN. Wszelkie zamówienia i rezerwacje muszą być sygnowane nr karty bibliotecznej przypisanej do konta czytelnika.