Odwiedziny uczniów z klasy II b ze Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Głubczycach

24 marca 2022 roku Bibliotekę odwiedziła klasa II b ze Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Głubczycach. Tematem dzisiejszej lekcji bibliotecznej była lektura „Calineczka” autorstwa Hansa Christiana Andersena.

Uczniowie wykonywali zadania i zabawy nawiązujące do lektury, których celem jest przypomnienie i utrwalenie informacji o książce poprzez zabawę. Dodatkowo ćwiczenie umiejętności pracy w grupach i współpracy, oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich w miłej i przyjemnej atmosferze.

Dziękujemy za wizytę.