48-100 Głubczyce, Rynek 1
+48 77 485 31 93
migbpg@wp.pl

“Mała książka – wielki człowiek”

“Mała książka – wielki człowiek”

Nowa odsłona kampanii ,,Mała książka – wielki człowiek”

To już trzeci rok gdy Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Głubczycach bierze udział w kampanii promującej czytelnictwo wśród najmłodszych.

W najnowszej wyprawce znajduje się pięknie zilustrowana przez Aleksandrę Krzanowską książka ,,Krasnal w Krzywej Czapce” autorstwa Wojciecha Widłaka.

Do książki dołączona jest również broszura ,,Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece”, która pomoże rodzicom rozbudzać w swoich pociechach pasję do czytania.

Każdy przedszkolak w wieku od 3 do 6 lat, który przyjdzie razem z opiekunem do Naszej biblioteki i się do niej zapisze otrzyma Wyprawkę Czytelniczą.

W skład wyprawki oprócz książeczki z broszurą wchodzi karta Małego Czytelnika, na którą po wypożyczeniu minimum jednej książeczki Czytelnik otrzyma naklejkę, a po uzbieraniu wszystkich dziesięciu zostanie nagrodzony specjalnym imiennym dyplomem.

Tegoroczna odsłona kampanii nie zapomniała również o najmłodszych dzieciach z Ukrainy, dostępne są również książeczki w wersji ukraińsko – polskiej i mamy nadzieję, że zachęci ona dzieci do poznawania bogatej polskiej literatury.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Głubczycach.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: 

www.wielki-czlowiek.pl.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content