Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Głubczycach zaprasza Czytelników do udziału w wyzwaniu czytelniczym przygotowanym przez Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

W ramach wyzwania powstał Książkowy NIEKALENDARZ. Składa się on z 12 kart z zadaniami na każdy miesiąc, które zachęcają do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po książkę. NIEKALENDARZ pełen jest również inspiracji czy najważniejszych literackich rocznic.

Dodatkowo, aby zachęcić najmłodszych czytelników do codziennego czytania przygotowano także czytelniczą kartę na pieczątki „Książka – stosuj codziennie”.

Najwytrwalszych  nagrodzimy dyplomem.

Serdecznie zapraszamy do udziału tych dużych jak i tych małych czytelników.

Więcej informacji oraz materiały do pobrania znajdują się na stronie:

Książkowy NIEKALENDARZ